خریدمدرکلیسانس و کارشناسی

خرید مدرک لیسانس کارشناسی با استعلام و ریز نمرات قانونی

خرید مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی، در اصل گواهی پایان تحصیلات دوره ی چهارساله ی کارشناسی است و به کسانی اعطاء می شود که پس از گذراندن دوره ی آموزشی مربوطه، در رشته ای از رشته های موجود در چارت آموزشی وزارت علوم و تحقیقات و فنّاوری یا وزارت بهداشت، یا سایر نهاد هایی که دانشگاه هایی برای تربیت نیروی اختصاصی دارند، در آزمون های مهارت سنجی و امتحانات سازمان و دانشگاه محل تحصیل، نمرات قابل قبولی را طی نموده یا رتبه ی خاصی ار احراز نموده باشند.

این مدرک برای دارنده ی آن مزایا قابل توجهی دارد. ازجمله، آمادگی علمی و فنّی وی را برای ورود به بازار کار یا استخدام در دستگاه خاص گواهی می نماید.

هر دانشجوی دوره ی کارشناسی، پس از پایان تحصیلات، مدرک لیسانس رشته ی تحصیلی خود را دریافت می کند. امروزه با افزایش شمار دانشجویان و متقاضیان ادامه ی تحصیل در سطح دانشگاهی و نیز افزایش نصاب پذیرش دانشگاه های دولتی و غیر دولتی، خیل از عظیمی از افراد را در جامعه مشاهده می کنیم که پس از فارغ التحصیلی در مقطع لیسانس، با ورود به اجتماع و حضور در متن واقعیتهای آن متوجّه شده اند که مدرک دریافتی آن ها، چندان هم از اهمیت خاصی در اجتماع برخوردار نیست و به وفور در اطراف آنان افرادی مشاهده می شوند که دارای مدرک لیسانس و البته همانند آنان فاقد موقعیت شغلی و اجتماعی مناسب هستند.

این مسائل سبب شده که دریافت خرید مدرک لیسانس هم ضرورت یابد و هم البته از رغبت جوانان به دریافت آن کاسته شود. در چنین فضایی حتماً آسیب های حاشیه ای نیز ول مسئله ی اصلی پدیدار خواهد شد. این نوشتار نیز در باب یکی از عمده ترین این حاشیه ها، با عنوان فروش و خرید مدرک تحصیلی کارشناسی یا لیسانس است.

خرید مدرک کارشناسی

همچنین بخوانید : گرایش های رشته تربیت بدنی، شرایط ورود و بازارکار

خرید‌مدرک‌لیسانس از آن جا که از جمله ی اولین مدارک تحصیلی است که فرد برای دریافت آن ناگزیر از گذراندن دوره های آموزشی تخصصی است، البته اهمیت ویژه دارد و می بایست هم در فضای آموزشی آن غور و توجه ویژه صرف نمود و هم در باب دوره ی پس از فارغ التحصیلی آن، نقشه ی راه مشخّص و مفیدی ارائه کرد. چراکه در هر دو مرحله اگر چنین نگاه حساسی در مبانی کار وجود نداشته باشد، کیفیت آموزش و از سوی دیگر اهمیت و ارزش مدرک دریافتی به مراتب پایین خواهد آمد. این قضیه نیز خود اسباب بروز مشکلات فراوان در متن و حاشیه ی وضعیت فرهنگی و علمی جامعه خواهد بود.

مدارک جعلی و بی اعتبار

بازار مدارک جعلی در دوسوی آن، یعنی هم در زمینه ی تقاضا و هم در زمینه ی عرضه، به خدّی گسترده و بزرگ شده که بیشتر حوزه های آموزشی نفوذ نموده و به راستی به مشکل عمده ای در راه یکپارچه سازی نظام آموزشی بدل شده است. طبیعتاً دوره ی آموزشی کارشناسی نیز از این ویروس سریع التکثیر و مؤثر در امان نمانده و دلالان مدارک جعلی تحصیلیف به طرق مختلف، اقدام به تهیه و فروش مدارکی لیسانس برای متقاضیان می نمایند.

مبرهن است که در زمینه ی فروش!!! همیشه اولویت با خواست مشتری!!! است. یعنی تاهنگامی که برای یک کالا مشتری وجود نداشته باشد، عرضه ی آن توجیه منطقی و اقتصادی نخواهد داشت. لذا مقتضی است که دلایل وجود مشتریانی در جامعه ی کنونی خودمان را برای مدارک جعلی و خصوصاً مدرک لیسانس، بررسی کنیم.

ذیلاً به نمونه ی بارزی که در گفتگو با یکی از خبر گزاری ها از دلایلش برای خرید یک مدرک تحصیلی جعلی سخن گفته، اشاره می شود؛

این شخص در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری آنا با تاکید بر اینکه زمان کافی برای تحصیل ندارم، گفت: متاسفانه به علت مشغله کاری فرصتی برای ادامه تحصیل ندارم، اما از طرفی باید برای حفظ سمت فعلی‌ام پایه مدرک دانشگاهی را ارتقا دهم و این امر یکی از پیش‌شرط های ادامه اشتغال من از سوی کارفرما اعلام شده است.

وی افزود: برای جعل مدرک از طریق دوستان با چند جاعل آشنا شدم، اما از آنجا که مبالغ درخواستی با بودجه من همخوانی نداشت، فعلا موفق به دریافت مدرک مورد نیاز خود نشده‌ام.

وی ادامه داد: اغلب افراد جعل‌کننده مدرک لیسانس در زمان توافق قیمت عنوان می‌کنند که هزینه کسب مدرک از طریق جعل بسیار پایین‌تر از مجموع هزینه‌های 4 ساله تحصیل در مقطع لیسانس و یا هزینه‌های 2 سال تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس است.

به گفته وی، به علت بالا بودن میزان مراجعه‌کننده و متقاضی دریافت مدارک جعلی، افراد حاضر به کم کردن مبلغ درخواستی خود نیستند، چرا که به گفته خودشان هیچ گاه بیکار نخواهند بود و درصورت از دست دادن یک پروژه، موردی بهتر ظرف چند روز دیگر نصیبشان می‌شود.

در نمونه ای دیگر؛ یکی دیگر از خریداران مدرک جعلی لیسانس دانشگاه درباره قیمت‌های مدارک به خبرنگار آنا گفت: قیمت مدارک جعلی بر اساس مقطع درخواستی و میزان ضریب اطمینان آنها متفاوت است، به طوری که قیمت مدرک لیسانس بدون استعلام حدود 500 تا 600 هزار تومان است.

وی با بیان اینکه نوع رشته تاثیری بر قیمت مدرک ندارد، افزود: برای خرید مدرک لیسانس هر رشته‌ای با دریافت استعلام، مبلغی در حدود 5 میلیون تومان و برای مدرک فوق‌لیسانس با استعلام حدود 8 تا 10 میلیون تومان هزینه دریافت می‌شود.

وی در پاسخ به این پرسش که چگونه می‌توان به عدم تشخیص جعلی بودن مدارک در صورت استعلام اطمینان کرد، گفت: برای اطمینان از عدم لو رفتن جعلی بودن مدرک، نیمی از هزینه در ابتدا و باقی پس از دریافت استعلام و ارایه مدرک لیسانس به سازمان درخواست کننده دریافت می‌شود.

یک مورد خاص

در موارد خاص نیز، تصویب یک آیین نامه ی درون سازمانی، سبب می شود تا اشتیاق به داشتن مدارک فاقد اعتبار یا مدارکی که به سهولت و رد زمان اندک دریافت می شود، در میان قشر خاصی افزایش یابد. این اقبال به مدارک سهل الوصول، احتمالاً ناشی از هزینه ی کمی است که شخص بابت این مدارک می پردازد و در مقابل وجهه ی شغلی، یا اجتماعی خود را محفوظ می دارد.

خواندن متن خبری زیر از یک سایت خبری، بیش از هر چیز مؤید وجود چنین رویه ای است؛

در حالی که پس از تب و تاب اولیه بررسی مدارک مدیران، به نظر می رسید ماجرای صحت مدارک مدیران فروکش کرده است، دیروز خبرگزاری مهر گزارشی مفصل از فعالیت شرکتی منتشر کرد که به طور رسمی اقدام به تهیه مدرک معتبر دانشگاهی برای مدیران می کند؛ شرکتی که مدعی است در سه یا چهار هفته، در ازای دریافت مبلغ دو تا هشت میلیون تومان از کالج یا دانشگاه های معتبر دنیا به افراد مدرک دانشگاهی می دهد؛ مدرک «معتبر»ی که همه احتمالاتی را که پیش از این برای برخی مدیران دردسرساز شده بود، پیش بینی کرده و صحبت از استعلام های رسمی و ارائه ریزنمرات می کند.

همچنین بخوانید : منظور از مدرک تحصیلی بین المللی چیست؟!

براساس این گزارش موسسه مذکور با سابقه فعالیت در عرصه آموزش عالی، چندی است از طریق ای میل اقدام به تبلیغ برای فروش مدارک دانشگاهی می کند و مدعی است می تواند برای متقاضیان بدون نیاز به گذراندن واحد درسی یا قبولی در آزمون ورودی، تنها در صورت داشتن سوابق کاری، گذراندن دوره های علمی غیرآکادمیک، عضویت در سایت موسسه و ارائه رزومه، مدارک معتبر دانشگاهی از دانشگاه های معتبر اعطا کند. اعطای نشان دکترای افتخاری یکی از خدماتی است که این موسسه به افرادی ارائه می کند که سابقه اجرایی آنها به تشخیص موسسه در اندازه دکترای افتخاری باشد؛

نکات جالب توجه دیگری هم در این گزارش بود، از جمله اینکه ریزنمرات هم همراه با مدرک لیسانس ارائه می شود؛ «مدارک به همراه اصل دانشنامه و ریزنمرات صادر می شود و قطعاً نمراتی که منظور می شود ارتباط مستقیمی با میزان سابقه کاری شما دارد.» نکته دیگر ارائه مدرک دیپلم به مدیرانی است که حتی دیپلم هم ندارند. موسسه مدعی است در صورتی که تحصیلات متقاضی زیر مقطع دیپلم باشد با داشتن سابقه کاری مرتبط با رشته مورد نظر می تواند از یکی از کالج های معتبر امریکایی مدرک دیپلم را برای متقاضی اخذ کند. نکته بسیار مهم دیگر این گزارش پیش بینی برای پیشگیری از مشکلات احتمالی بود، «یعنی مدارکی که این دانشگاه های خارجی بر اساس سوابق شغلی صادر می کنند مانند مدارکی است که به سایر دانش آموختگان شان می دهند. استعلام صحت مدرکی که به شما ارائه می شود بسیار ساده است زیرا حتی شماره دانشجویی شما در سایت دانشگاه ثبت شده و در هر کجای دنیا می توانید آن را اعلام کنید.»

اقدام مقتضی!!

در ضمن این حواشی که هر از چند گاهی دامن گیر جامعه ی فرهنگی و علمی کشور می شود، هزینه های جبران ناپذیر فردی و جمعی نیز متوجه جامعه خواهد شد. مثلاً بی اعتمادی عموم به سیستم ها ی نظارتی و یا حتّی به ماهیت نظام آموزشی و نیز دلسردی جوانان از تحصیل و یا طی نمودن مدارج علمی و تخصصی از بحران هایی است که گاه اشتباهات فردی و یا طمع کاری عدّه ای خاص مسبّب آن است.

فردی با مراجعه به یک فرد غیر متخصص و غیر مسئول، در پی برآورده کردن نیاز های آموزشی و تحصیلاتی خود به طریق غلطی است. این نیاز کاذب یا این شیوه ی اشتباه سبب می شود که جامعه شاهد به وجود آدن قشری شود که از راه پاسخگویی دروغین به نیاز های افراد، به جمع آوری ثروت و اخذ مبالغی تحت نام ها و عناوین غیر قانونی مشغول شوند.

اولین اقدامی که در این خصوص باید انجام شودف بر خلاف تصورات عموم، هیچ گاه اقدامات قضایی و یا برخورد شدید با مؤسسات و افراد متخلّف نیست. این گونه برخورد ها ممکن است لازم و حتی ضروری باشد، اما در ردیف اول قرار نمی گیرد. مهم ترین و اصلی ترین اقدام، دقّت در انتخاب و تدبیر صحیح است.

کسانی که متقاضی دریافت مدارک هم سطح دانش تخصصی و حرفه ای هستند، یا کارمندان و مدیرانی که می بایست دانش اجرایی خود ار افزایش داده و به تقویت مهارت های فنّی حوزه ی کاری خود بپردازند، با اشتباه های غلط ممکن است در دام افراد کلاهبرداری بیافتند و با در نظر گرفتن اینکه ممکن است و وقت و هزینه ی کافی برای اخذ مجوز یا گواهی نامه یا مدرک تحصیلی خاص در روال معمول را نداشته باشند، به این عمل خلاف قانون تن در دهند.

پس اقدام مقتضی در درجه ی اوّل شناسایی نیاز این افراد و در درجه ی دوم عرضه و پیشنهاد یک راه قانونی به آن ها است تا ضمناً در برگیرنده ی جزئیات و ماهیت مشکلات آنان نیز باشد و به علاوه دریافت مدرک لازمه را برای آنها ممکن سازد.

مؤسسه ی ایرانیان

در این بازار گرم مدارک جعلی که هر روز افرادی با لعاب تازه ای از تلاش برای دور زدن آیین نامه ها و قوانین محیط آموزشی رسمی به جذب و جلب نظر متقاضیان داشتن مدارک دانشگاهی می پردازند، لازم است تا برای ساماندهی و تجمیع در این امور، افرادی پیش قدم شوند و یا نهادهایی دست به ارائه ی طرح هایی بزنند تا ضمن رعایت اصول و قوانین حوزه ی آموزش عالی و تحصیلات رسمی، موضوع وقت و هزینه ها را نیز مدّ نظر قرار داده و نیاز چندگانه ی متقاضیان دریافت مدارک تحصیلی را برآورده سازند.

مؤسسه ی معادلسازی و ترجمه ی مدارک تحصیلی ایرانیان در این راستا اقدام به برگزاری دوره های آموزشی فشرده مهارت آموزی، ترجمه ی مدارک تحصیلی دانشگاهی، و نیز معادلساز مدارک و یا اعطای مدرک همسطح مهارت های تخصصی می نماید.

آموزش در مؤسسه ی ایرانیان

مرکز آموزشی مؤسسه ی ایرانیان با کارشناسی و بررسی نیاز های آموزشی متقاضیان و مخاطبین خود، ضمن ارائه ی محتوای معمول مؤسسه های آموزشی خصوصی، به ارائه و برگزاری دوره های مختلف مهارت آموزی و تحصیلی در قالب چندین دپارتمان های می پردازد. نکته ی دیگر ، این است که با توجّه به شمول خدمات این مرکز و در برگیری خدمات گسترده، افراد متقاضی می توانند با تکیه بر روند قانونی و با توجه به مجوز های رسمی آن از گرفتار شدن در دام دلالان مدرک تحصیلی در امان باشند.

لذا شاهدیم که در این مؤسسه، محوریت با آموزش و افزایش مهارت تخصصی است. چرا که منطقاً افراد فاقد تخصص و یا افراد غیر ماهر به هیچ وجه شایستی دریافت مدارک علمی و یا برخورداری از مزایای این گونه مدارک نیستند. پس ابتدا امر آموزش باید در افق دید متصدیان مؤسسات آموزشی باشد. در مرحله ی بعد از این است که موضوعاتی همچون اعطای مدرک و یا ثبت گواهی تحصیلی و آموزشی اهمیت می یابد.

مدارک همسطح لیسانس

مقطع لیسانس یا کارشناسی مقطعی است که پس از طی نمودن آن، شخص به عنوان یک کارشناس و یک آشنا به فن، می تواند در باب رشته ی تخصصی خود اظهار نظر بنماید. مبرهن است که چنین سطح از دانش و تجربه با برخورداری از تجربه ی عملی در رشته هایی که دوره های آموزشی رسمی برای آنها وجود ندارد، قابل دستیابی است. با این حساب ایده ی همتراز سازی آموزش های فنّی با آموزش آکادمیک، در فرمت و قالب قانونی و اصولی آن بسیار ایده فرخنده ای است. چراکه از این طریق، صاحبان مهارت تخصصی، به راحتی می توانند از وجهه اجتماعی و حرفه ای حاصل از هنر یا توانمندی فنّی خود بهره مند شوند.

همچنین بخوانید : گرایش های رشته مهندسی شهرسازی، شرایط ورود و بازارکار

مؤسسه ی ایرانیان در این راستا با برگزاری های دوره های مهارت سنجی و تعیین سطح، و پس از برگزاری آزمون های متنوّع و از طرق قانونی اقدام به صدور گواهی همسطح مهارت فنی در مقاطع کارشناسی و بالاتر می نماید.

گواهی همسطح مقطع کارشناسی از جملهی گواهی های معتبر و قابل استعلام در زمره ی گواهی صادره از مؤسسه ی ایرانیان است که عمدتاً برای افرادی با دانش فنّی مقتضی و یا برای آن دسته از کارمندان دولتی صادر می شود که در در زمینه ی تخصصی خود، حائز درجات بالای تجربه و مهارت قرار می گیرند.

خرید مدرک لیسانس از مؤسسه ی ایرانیان

مؤسسه ی معادلسازی و ترجمه ی مدارک تحصیلی ایرانیان با بهره مندی از مجوز های قانونی و گواهی های معتبر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در زمینه ی اعطای مدارک کارشناسی در رشته های مختلف، توانایی ارائه ی خدمات متنوعی ار دارد. “خرید مدرک لیسانس” که امروزه البته در بازار سیاه مدارک جعلی به یک عنوان فراگیر تبدیل شده، عبارتی است که به هیچ وجه بر فعالیت های مؤسسه و یا بر شیوه ی مراجعه ی متقاضیان و دانش پذیارن به این مؤسسه، صادق نخواهد بود. دریافت وجوه و مبالغ که از جمله ی هزینه های منطقی برای دریافت مدارک آموزشی است، در این مؤسسه، بر طبق ضوابط قانونی انجام شده و شخص مراجعه کننده اطمینان حاصل خواهد نمود که در ازای مبالغ پرداختی، آموزش مناسب و درجه اولی دریافت کرده و مدرک و گواهی تحصیلی معتبری را کسب خواهد نمود که زا هر نظر مه تراز و هم سطح با مدارک صادره از سوی نهادهای وابسته به وزارت علوم و سایر نهادهای مرتبط است. ضمناً مدارک یاد شده، در هر سطحی، قابلیت استعلام، ترجمه و برابر سازی داشته و ضریب اطمینان بسیار بالای برخوردار هستند.

طرق ارتباطی و سیستم اطلاع رسانی مؤسسه ی ایرانیان

در ضمن مسیر های ارتباطی معمول همچون تلفن، مکاتبات اینترنتی و … ، وبگاه تخصصی مؤسسه ی معادلسازی و ترجمه ی مدارک تحصیلی ایرانیان، به طور شبانه روزی به ارائه ی اطلاعات در خصوص دوره های آموزشی، خدمات و امکانات موجود در چارت آموزشی و خدماتی مؤسسه می پردازد.

سایت این موسسه به آدرس www.moadelsazi.com در بخش های کاربردی متنوع به روزترین اخبار آموزشی را پوشش داده، به معرفی دوره های معتبر بین المللی و گواهی صادره می پردازد. امکان ثبت نام در هرکدام از دوره های مختلف این مؤسسه در این سایت مهیّا شده و ضمناً شرایط ثبت نام و مزایای اخذ مدرک دوره ها به تفصیل در این پایگاه اینترنتی مشروح شده است.

سایر راه های ارتباط با مدیران و مشاروان این مؤسسه نیز درسایت مرکز ایرانیان ذکر شده است.

سازمان آموزشی و بافت مراکز تخصصی مؤسسه ی ایرانیان

مؤسسه ی ایرانیان برای اعطای مدرک کارشناسی در اکثر رشته ها، آمادگی کامل داشته و با برخورداری از نه دپارتمان تخصصی سعی در پوشش دادن عمده ی رشته های دانشگاهی در مقطع لیسانس نموده و در بسیار ی موارد زیرشاخه های هر رشته را نیز به طور تخصصی در بر گرفته است.

دپارتمان علوم انسانی، دپارتمان فنّی و مهندسی، دپارتمان، دپارتمان ویژه ی هنر، دپارتمان زبان، دپارتمان طب سنّتی، دپارتمان مدیریت، دپارتمان علوم طبیعی از جمله مراکز تخصصی این مؤسسه در حوزه ی آموزش مهارت و صدور مدرک معادل یا مدارک آموزشی و گواهینامه های تخصصی هستند. هر کدام از این دپارتمان ها بر اساس نیازهای فرد متقاضی و در رشته ی خاص مورد نظر وی، به ارائه ی اموزش ها و مدارک لازم مشغول خواهند بود.

فهرست زیر حاوی رشته های تحت پوشش هر دپارتمان به صورت تفکیک شده است؛

دپارتمان هنر

طرّاحی و دوخت، نقّاشی، موسیقی، فرش، صنایع دستی، عکّاسی، تئاتر و سینما.

دپارتمان زبان

رشته های زبان های خارجی و زبان و ادبیات فارسی.

دپارتمان مدیریت

رشته های مدیریت اجرایی، مدیریت دولتی، مدیریت جهانگردی، مدیریت کسب و کار، مدیریت بازرگانی و مدیریت صنعتی.

دپارتمان علوم طبیعی

رشته های محیط زیست، روانشناسی، علوم تربیتی، علوم آزمایشگاهی، مشاوره و بهداشت.

دپارتمان فنّی و مهندسی

رشته های صنایع غذایی، شهرسازی، مهندسی مواد، معدن، کشاورزی، ژنتیک، نسّاجی، صنایع، مهندسی پزشکی، نفت، شیمی، هوانوردی و هوا فضا، مهندسی هسته ای، برق، الکترونیک.

دپارتمان علوم انسانی

رشته های تربیت بدنی، باستانشناسی، تاریخ، جغرافی، امور گمرکی، حقوق و علوم اقتصادی، علوم سیاسی و ارتباطات، گردشگری، کتابداری، فلسفه و …

دپارتمان علمی و کاربردی

رشته های حسابداری، فیریک و ریاضی

در هرکدام از دپارتمان های یاد شده و در رشته های ذیل آن ها، دوره های آموزشی، مدارک همسطح، معادلسازی مدارک، گواهی پایان دوره و سایر خدمات مؤسسه ی ایرانیان در دسترس متقاضیان و دانش پذیران قرار می گیرد. مؤسسه ی ایرانیان در راستای یکپارچه سازی امر آموزش در کشور به فعالیت مشغول است و در این مسیر از ابتکارات، طرح ها و تجارب جدیدی بهره می گیرد و هدف اصلی آن قانونمند کردن ارائه ی مدارک تحصیلی و یا گواهی های معادلسازی شده و ترجمه شده است.

این حوزه نیز مانند هر حوزه ی تخصصی دیگری، مستلزم، تخصص، تعهّد و آشنایی به ضوابط قانونی و آیین نامه های دولتی و حتّی پروتکل های فرا ملّی است. لذا شایسته است که در این باب از اعتماد به مؤسساتی که فاقد هرکدام از فاکتورهای تخصص، قانونمندی، و تعهّد هستند حزر نموده و امر دریافت مدارک معادل و همسطح یا ترجمه ی مدارج تحصیلی خود را به مؤسسه ی قانونی و معتبر ایرانیان بسپارید.